Sık Sorulan Sorular

S.S.S.

Sık Sorulan Sorular

E-ticaret paketi satın aldım teknik destek alabilir miyim ?

Almış olduğunuz hizmet kapsamında teknik destek hizmetinden yararlanabilirsiniz. Web siteniz ile ilgili tüm sorularınızı bizlere iletebilirsiniz. Teknik ekibimiz ilgili konularda size hizmet sağlayacaklardır.
Tüm destek talepleriniz ortalama 1 iş günü içerisinde en geç 2 iş günü içerisinde yanıtlanmaktadır.

 

Yazılımınızın yıllık kira bedeli bulunmakta mıdır?

E-Ticaret Paketlerimizi bir kez aldığınızda ömür boyu olarak kullanabilmektesiniz. Kendi sunucunuz da kullandığınız web siteniz için yıllık kira bedeli ödemeniz gerekmez. Ancak bizim sunucumuz da barındırmak isterseniz yıllık sadece sunucu ücreti ödemeniz gerekmektedir. Teknik destek süresi satın almış olduğunuz pakete göre değiştirmektedir.

Lisanslama nasıl yapılmaktadır ?

Lisans işlemi tek bir domain için yapılmaktadır. Yazılım, satın alınan domain dışında kullanılamaz. Domain değişikliği yapmanız durumunda bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor.

Kendi sunucumuzda barındırabilir miyiz ?

Evet, yazılımımızı kendi sunucularınızda kullanabileceğiniz gibi dilerseniz bu hizmeti tarafımızdan opsiyonel olarak talep edebilirsiniz.

Satın alma işlemi tamamlandı sitemizin kurulumu ne zaman tamamlanır ?

Satın alma işleminizin ardından ödeme onayınız ile birlikte kurulum işlemi süreci başlamaktadır. Kurulum işlemleriniz 3 (Üç) iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

E-Ticaret Yazılımı

Sanal E-Ticaret Mağazanızın kurulması için günlerce beklemenize gerek yok, Grafx Ajans E-ticaret Yazılımı ile sipariş verdiğiniz gün mağazanızı size teslim ederek kullanıma hazır hale getiriyoruz,

Pazaryeri Entegrasyonu

Trendyol, Hepsiburada, N11, Gittigidiyor, Epttavm, Amazon, Akakçe, Cimri, Modanisa, Çiçeksepeti entegrasyonu ile ürünleriniz hızlı bir şekilde yayınlayabilir ve siparişlerinizi zaman kaybetmeden kargolayabilirsiniz.

Teknik Destek ve Eğitim

E-ticaret siteniz için gelişmiş destek sistemimiz, eğitim yazılarımız ve videolarımız ile her zaman yanınızdayız, müşteri odaklı çalışma prensibimiz sayesinde ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunuyoruz.