Opencart Trendyol Entegrasyonu


Trendyol mağazanız üzerinde yer alan ürünlerin yönetimini kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz opencart Trendyol entegrasyonu ile tüm pazaryerlerinin tek bir panel üzerinden yönetimi gerçekleştirilebilmektedir. İlgili mağaza üzerinde yer alan ürünlerinizi kolayca listeleyerek ve stoklarınızı otomatik olarak takip ederek tüm siparişlerin otomatik faturalandırılması ve diğer işlemlerine yönelik çalışmalar profesyonel bir şekilde yürütülebilir. Sorunsuz Api entegrasyonları ile rahatlıkla Trendyol entegrasyon paketimizden yararlanabilirsiniz.


Ürünlerinizin sorunsuz bir şekilde Türkiye’nin en büyük e – ticaret platformlarından biri olan Trendyol’a aktarılması ve güncellenmesi için opencart üzerinden takip işlemlerinin gerçekleştirilmesi ancak entegrasyon ile mümkün olacaktır. En iyi verimlilikle işletmenizin online faaliyetlerini de başarılı bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. 


Opencart Trendyol Api Entegrasyon Paketleri


Otomatik olarak veya tek tıkla opencart ürünlerinizin Trendyol’a başarılı bir şekilde yüklenmesini ve yayınlanmasını sağlamanız mümkündür. Ayrıca Trendyol’a özel olarak komisyon ve ek fiyatlar belirleyerek ürün güncellemelerinin de gerçekleştirilmesi mümkündür. Entegrasyon işlemlerine ilişkin her konuda profesyonel destek alarak kısa sürede e – ticaret faaliyetlerinizi gerçekleştirmek için en uygun paketlerimizden yararlanabilirsiniz.


Ayrıca entegrasyon ile Trendyol üzerinde yer alan ürünlerin kendi opencart sitenize aktarımını da sağlayarak ürünlerin ulaştığı kitlenin artırılması mümkündür. Opencart Trendyol modülü paketlerimizi tercih ederek ürün gönderimi, stok kontrolü, kolay ve hızlı panel kullanımı ve daha pek çok farklı avantajdan yararlanmanız mümkündür.


Trendyol Opencart Entegrasyonu Avantajları ve Özellikleri


Entegrasyon yaparak opencart ile ilgili her konuda faaliyetlerinizi güçlendirmeniz mümkündür. Günümüzde artan e – ticaret faaliyetleri kapsamında önde gelen online pazaryerlerinde ürünlerinizin başarılı bir şekilde yayınlanması ve opencart siteniz ile entegrasyonunun sağlanması için profesyonel destek almanız gerekir. Siparişlerinizin tek bir panel üzerinden kontrolünü sağlayarak Trendyol üzerinden gerçekleşecek işlemler için entegrasyon işlemlerinin başarılı bir şekilde sağlanması mümkündür.


Opencart ürünlerinizin opencart Trendyol entegrasyonu ile tüm sanal ortamlarda başarılı bir şekilde yönetiminin gerçekleştirilmesini sağlamak için:


·         Otomatik veya tek tıkla opencart ürünlerinin Trendyol’a aktarılması.


·         Trendyol siparişlerinin kolayca yönetimi ve otomatik olarak opencart sitenize aktarımı.


·         Ürün stok ve fiyat güncellemeleri.


·         Satış analizleri ve sipariş yönetimi vb.


Daha pek çok farklı özelliği ve avantajından söz etmek mümkündür. E – ticaret faaliyetlerinizin her yönden başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak için uygun Trendyol entegrasyon paketlerimizden yararlanabilirsiniz.


Pazaryeri Entegrasyonu İle E – Ticaret Yönetiminizi Güçlendirin


Trendyol, N11, Gittigidiyor, Hepsiburada başta olmak üzere tüm opencart entegrasyon desteklerimizle pazaryerlerindeki ticari faaliyetlerinizin çok daha kolay bir hale gelmesini sağlıyoruz. Trendyol entegrasyon modülü ile faturalandırmadan kargolamaya, sipariş ve ürün yönetimlerinden diğer pek çok farklı çalışmalara kadar her türlü hizmet sorunsuz Api entegrasyonları ile mümkün hale gelmiştir.


Opencart pazaryeri entegrasyonusayesinde Trendyol satışlarının kontrolü ve yönetimi tek bir panel üzerinden çok daha avantajlı bir şekilde gerçekleştirilebilir. Otomatik güncellemeler yapabilir ve siparişlerin hızlıca hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.  


Opencart Trendyol Modülü İle Başarıya Ulaşın!


E – ticaret siteleri ile entegrasyonlarınızı sağlayacak uygun opencart paketleri ve diğer ek hizmetlerimiz sayesinde kısa sürede online satışlarınızda kurumsal bir başarı elde etmeniz mümkündür. Ürünlerinizin Trendyol başta olmak üzere benzer platformlar üzerinden hızlıca yayınlanmasını sağlayabilir, sipariş yönetimi ve stoklara ilişkin yönetimlerin kolayca gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.


Firmanızın başarısını sanal ortama taşımak ve opencart Trendyol entegrasyonu ile tüm Api çalışmalarımızın avantajlarından yararlanarak başarıya ulaşmak için Trendyol modülümüzden yararlanabilirsiniz. Sizin için en uygun paketlerimizi kullanarak internet satışlarınızın sürdürülebilir bir şekilde başarıya ulaşmasını sağlayın. 
Opencart Trendyol Entegrasyonu

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de E-Ticarete geçiş konusunda büyük bir artış vardır. Bunun nedenlerinden bir tanesi de online ortamların oldukça kolay şekilde pazarlama alanına dönüştürülmesi. Zira internet teknolojilerinin tüm dünyada her eve girmesiyle beraber, milyarlarca kişi bu imkânlardan yararlanmaya başladı.


Bu durumdan yararlanmak isteyen pek çok girişimci ve ilerisini de hesaplayan firma ve işletme, kendilerine ait bir E-Ticaret sitesi kurarak, kendini büyütmeyi başardı. İmkânların ilerlemesiyle beraber açılan online pazaryerleri, E-Ticaret sitesi sahiplerine, ürünlerini satabilmek için yeni bir mecra da oluşturdu.


Bunun temel nedeni ise online pazaryerlerinin, kullanıcılar arasında oldukça popüler olması. Zira pek çok insan, bir ürünü resmi sitesinden almadan, çoğu zaman bu pazaryerlerinden temin ediyor. Bu pazar yerlerinden bir tanesi de, 2009 yılında kurulmasına karşılık, büyük bir ilerleme gösteren Trendyol.


Peki, Opencart Trendyol entegrasyonu var mıdır? Opencart sadece Trendyol değil, N11 ve gitti gidiyor gibi diğer pazaryeri platformlarına da destekler. Burada tek yapmanız gereken, küçük ve doğru bir modülü yükleyerek, ayarlamalar yapmanızdır. Dolayısıyla profesyonel bir yazılım bilgisine gereksiniminiz yoktur.


Opencart Nedir?

Opencart, E-Ticaret sitesi kurmak isteyen, ancak yazılım ve tasarım konusunda büyük meblağlardan dolayı henüz geçiş yapamamış işletmeler için geçerli bir sistem. Herkese ücretsiz dağıtıldığı ve kolay, pratik bir kullanıma sahip olduğu için, kullanımı oldukça yaygın.


Ayrıca kaynak kodları, herkese açık olarak verildiği için, isteyen herkes tarafından geliştirilmeye de müsait bir yapısı var. Eğer hâlâ E-Ticarete geçmemişseniz, Opencart zengin eklenti seçenekleri ve sistemleriyle sizin tüm ihtiyaçlarınızı, fazlasıyla karşılayacaktır.


Opencart Trendyol Entegrasyonu

Eğer Opencart Trendyol Entegrasyonu yapmak istiyorsanız, bunun için tek yapmanız gereken Trendyol modülünü ilk önce bilgisayara indirmek. Ardından bunu Opencart hesabınıza yükler ve sonrasında çalışması için IP ve API atamalarını yaparsanız, kısa süre içerisinde Opencart Trendyol Entegrasyonu yapabilirsiniz.


Bu sayede işletmenizin, Trendyol üzerindeki tüm ürünlerini tek bir sayfa üzerinden yönetme fırsatını elde edebilir, Opencart hesabınızdaki ürünlerden, dilediğiniz Trendyol’a dakikalar içerisinde atarak, fiyatları, stokları değiştirebilirsiniz.