Opencart HepsiBurada Entegrasyonu

İnternetin 21. Yüzyıl başlarında geniş kitlelere ulaşması, bu dönemin başlarında pek çok online pazaryeri kurulmasına imkân tanımıştır. Bu pazaryerleri her sektörden ürünün yer aldığı ve tüketicilerin aradıkları her şeyi bulabildikleri sitelerdir. Bu sitelerden bazıları şu şekildedir.


1.       Amazon


2.       Trendyol


3.       HepsiBurada


4.       N11


5.       Gitti Gidiyor


Günümüzde pek çok marka ve firma, kendi E-Ticaret sitelerini oluşturarak, bu gibi pazaryerleriyle entegrasyonunu yapar. Böylece kendi ticaret platformları haricinde de yeni pazarlara açılım yapılmış olunur. Bu pazaryerlerinden bir tanesi olan HepsiBurada, ülkemizde en çok tercih edilen platformlar arasında yer alır.


Peki, Opencart sistemler üzerine, HepsiBurada Entegrasyonu yapılabilir mi? HepsiBurada gibi pazaryerlerinin, E-Ticaret sitelerine entegrasyonu, aslında küçük bir modül dosyasının indirilmesiyle olur.


Bu sebeple bilgisayarınıza gerekli modülü indirerek, gerekli kurulum aşamalarını yaparsanız, siz de bu sistemden yararlanabilirsiniz. Peki, Opencart ayrıntılı olarak nedir ve Opencart HepsiBurada Entegrasyonu nasıl yapılır?


Opencart Nedir?

Opencart, ücretsiz E-Ticaret platformudur. Bu imkândan herkes faydalanabilecek olup, tek yapmanız gereken Opencart resmi sitesine girip, hesap açıp, tüm gerekli aşamaları takip etmektir.


Opencart’ın avantajlarından biri ve en önemlisi, platformun tüm kaynak kodlarını, size açık olarak sunması. Bu sayede Opencart sisteminizi kendi istediğiniz ölçüde değiştirebilir, yeni özellikleri dilediğiniz gibi, herhangi bir ücret ödemeden ekleyebilirsiniz.


Bunlara ek olarak Opencart E-Ticaret siteleri, sizlerin profesyonel derecede kodlama bilginizi gerektirmez. Tüm kaynak kodlar hazır olduğu için, çok az kodlama bilgisine sahip herkes tarafından, kolaylıkla kurulabilir.


Opencart HepsiBurada Entegrasyonu

Opencart HepsiBurada Entegrasyonu yapabilmek için öncelikle HepsiBurada entegrasyonu indirmeniz gerekir. Ardından bu dosyayı Opencart’a eklentiler aracılığıyla ekleyerek, gerekli düzenlemeleri yaparsanız, hızlı bir şekilde kurulumu tamamlayabilirsiniz.


Peki, Opencart HepsiBurada Entegrasyonu size ne kazandırır? Bu sayede HepsiBurada üzerindeki tüm ürünlerinizi, tek ekran üzerinden, rahatlıkla yönetebilir, kendi E-Ticaret siteniz üzerine bulunan ürünleri de pratik bir şekilde HepsiBurada’ya yollayabilirsiniz. Ayrıca otomatik şekilde fiyat ve stok güncellemesi de mümkün.